Sadece Güreş
HV
15 TEMMUZ Pazartesi 18:36
Advert Advert

Büyükşehir pehlivanlarından gurur tablosu

Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Güreş Sporcuları, 62. Geleneksel Kurtdere Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde, toplam 4 güreşçi ile çeşitli boylarda dereceler elde etti.

YAĞLI GÜREŞ
Giriş Tarihi : 17-08-2022 15:38
Büyükşehir pehlivanlarından gurur tablosu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Güreş Sporcuları başarılarına bir yenisini daha ekledi. Balıkesir’de düzenlenen 62. Geleneksel Kurtdere Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne katılan pehlivanlar çekişmeli geçen müsabakalarda çeşitli boylarda dereceler elde etti. 85'i Başpehlivanlık kategorisinde olmak üzere 2 bin 565 pehlivanın katıldığı organizasyonda, büyük orta boyunda Alparslan Tekmen üçüncü, deste büyük boyda Seyit Sert ikinci, deste küçük boyda Caner Baysal birinci ve yine aynı boyda Emirhan Yücel üçüncü oldu.

Yeni başarılara imza atmaya devam edeceğiz

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada sporcular kutlanarak, “Ata sporumuz olan yağlı güreşlerde bizleri üst üste gururlandıran pehlivanlarımızı en içten dileklerimizle kutluyoruz. Bu yıl yapılan tüm organizasyonlarda en özel başarılar elde ederek, gerek kulübümüzü gerekse şehrimizi güreş alanında söz sahibi yapmanın gururunu yaşıyoruz. Her geçen gün kendini geliştiren ve yeni başarılara imza atan spor kulübümüz, önümüzdeki süreçte de başarılarına yenilerini eklemeye devam edecektir” ifadeleri kullanıldı.

AdminAdmin

YORUMLAR