Sadece Güreş
HV
22 MART Çarşamba 08:48
Advert Advert Advert

Vakti geldiğinde konuşacağız

Yalçın Kaynak
Yalçın Kaynak
Giriş Tarihi : 13-08-2022 13:55

Belki yer yerinden oynamayacak lâkin bu camiayı kendisine kalkan edinen, kendisini görünmez adam zannedenler, adam dediysem lâfın gelişi ben adam diyeyim; siz sırtlan deyin, çakal deyin, kene deyin, ne bileyim kan emici sülük deyin...

Diyeceğim kan emici sülüğe bile hakaret olur. Sülükler pis kanı emerek zarar değil, şifa verirler. Onlar olsa olsa bataklık sineği olurlar.

Yer yerinden oynamayacak lâkin bu mahluklar öyle bir yerinden oynayacak ki; maskeleri yüzlerinden düşüp, gerçek kimlikleri, gerçek ruh halleri, gerçek amaçları ortaya çıkacak, rezil rüsva olacaklar.

Aslında zaten reziller ama kimse bilmiyor sanıyorlar.

Heeeyy siz gücünü paradan, para babalarından, makamlardan alan haklının değil, güçlünün yanında soytarılık yapan, kapı kulluğu yapanlar; size bir şey hatırlatayım. Vakti zamanı geldiğinde güçlü olan değil, haklı olan kazanacak ve sizler de asalak böcekler gibi ortada kalacaksınız.

Az kaldı az. Sıranın size gelmesini bekleyin. Bir bakmışsınız ki; bir Çarşamba günü çarşaf çarşaf yapıp ettikleriniz ortaya dökülmüş. Nerede mi? Son programda saldırıya tuttuğunuz ekranda. Yiğit düştüğü yerden kalkar hesabı biz aynı yerden kalkarken, sizin yerle yeksan olduğunuz günü de yaşarız.

Ne zaman; kim bilir belki yarın, belki yarından da yakın. Unutmayın! Birilerinin dediği gibi, bir gece ansızın değil, tam tersine her zaman ki yerinde, aynı günde ve aynı saatte.

Saygılarımla...

YORUMLAR